Щиро вітаємо Вас із Днем Святого Миколая!
ГРАФІК РОБОТИ

Мінісад короткого дня:
пн – пт, з 8-00 до 12-30

Мінісад повного дня:
пн – пт, з 8-00 до 18-30

Підготовка до школи:
з 15-00 до 17-00;
з 17-00 до 19-00.

КОНТАКТИ

м. Київ,
вул. Вишняківська, 8-а
(м. Харківська, Позняки, Осокорки)

Запис за телефонами:
(063) 396 28 49
(097) 427 13 20

Кількість місць в мінісад обмежена!

Доступні справедливі ціни!

ВІДГУКИ

postheadericon Щиро вітаємо Вас із Днем Святого Миколая!

zh8pz6wx3z8 Миколай – один з найвідоміших і найшанованіших святих в Україні. Святий є покровителем бідних, простого люду та мореплавців. Православне свято Святого Миколая відзначають 19 грудня. Заможні батьки з дитинства привчали Миколая до віри. Подорослішавши, він став архієпископом. За часів християнських гонінь Миколая разом з іншими віруючими ув’язнили й піддали тортурам, але він продовжував вірити в Бога та підтримувати інших в’язнів. За царювання імператора Костянтина він почав керувати паствою. Багатьом знайомі ікони Святого Миколая, котрі здійснили не один десяток чудес. Його мощі здатні зцілити від багатьох недуг.

Кожна країна має свої традиції святкування. За старовинними переказами, у кожен будинок у цю ніч приходить Святий Миколай разом з помічниками: ангелами, що говорять про добрі вчинки, чортами, які шепочуть про провини. Добро перемагає, і на ранок дитинка знаходить під подушкою невеликий подаруночок, а головне – вірить у казку! На честь святого побудовані храми в багатьох містах. Бажають в цей день дітям бути слухняними, благополуччя, миру й добробуту всім дорослим.

Ми бажаємо, щоб кожен з вас отримав в цей день приємну звістку від Святого Миколая та обов’язково подаруночок під подушку. Нехай нам усім буде властива доброта й чуйність цього Святого! Творіть чудеса для інших і чудо обов’язково трапитися з Вами!

Комментарии закрыты.