ГРАФІК РОБОТИ

Міні-сад короткого дня:
пн - пт, з 8-00 до 12-30

Міні-сад повного дня:
пн - пт, з 8-00 до 18-30

Підготовка до школи:
з 15-00 до 17-00;
з 17-00 до 19-00.

КОНТАКТИ

м. Київ,
вул. Вишняківська, 8-а
(м. Харківська, Позняки, Осокорки)

Запис за телефонами:
(044) 353 45 97
(063) 396 28 49
(097) 427 13 20

Кількість місць в міні-сад обмежена!

Доступні справедливі ціни!

postheadericon Виховання дітей у дитячому садку та його роль у гармонійному розвитку дитини

imageПерші роки життя дитини — це час, коли закладаються основні навички та знання, без яких неможливий подальший гармонійний розвиток особистості. 

У цей період розвиваються основні психологічні процеси такі як пам’ять, сприйняття, мислення, мова. На цьому етапі вкрай важливо забезпечити дитині можливість всебічного пізнання навколишнього світу та познайомити його із соціумом, в якому йому доведеться жити та розвиватися.

 • Основні завдання дошкільної освіти

Дитячий сад — це другий після сім’ї соціальний інститут в житті дитини.

 • Програма виховання у дитячому садку

Програм виховання дітей існує безліч, і кожен дитячий сад має право скласти свою програму, проте при цьому необхідно керуватися вимогами, викладеними у відповідних нормативних актах: типовим положенням про дошкільну освітньому закладі та державними стандартами дошкільного виховання. У сучасному дошкільну освіту така програма стала необхідним нормативно-правовим документом, на підставі якого проходить отримання ліцензії, акредитація та атестація установи, а також організація додаткових платних освітніх послуг. У програмі виховання в дитячому садку повинні бути обгрунтовані обрані методики виховання і способи організації виховного процесу і доступно описані основні особливості виховно-освітньої системи, прийнятої в даному дитячому садку. Якщо програма дошкільної освіти потрібна для того, щоб сформулювати цілі і завдання виховання, то реалізуються вони за допомогою різних методик і технологій. Технології дошкільної освіти дозволяють об’єднати в цілісну систему окремі прийоми і методики та організувати виховання дітей найбільш раціональним і ефективним способом. Найчастіше технології навчання створюються вихователями безпосередньо на основі власного досвіду виховання дітей, що гарантує швидке досягнення бажаних результатів. Сьогодні в багатьох дитячих садах технології освіти будуються на базі відомих виховних методик, наприклад, Монтессорі, Нікітіних, Домана. Кожна з них орієнтована переважно на якийсь один аспект розвитку дитини, тому головне завдання батьків при виборі дитячого саду – уважно вивчити застосовувані там методики виховання і самим визначити, яка із запропонованих систем в більшій мірі відповідає індивідуальним особливостям дитини. З іншого боку, завдання працівників дитячого садка полягає в тому, щоб підібрати таку сукупність методик, яка забезпечить всебічний розвиток дітей.

 • Особливості виховання дітей в дитячому садку

Виховання дошкільнят дуже сильно відрізняється від подальшої освіти в школі. Кожен вік має свої закони, за якими розвивається дитина. У дитячому садку на плечі вихователів лягає серйозне і дуже складне завдання: передати дітям всі необхідні навички і розвинути в них всі ті здібності, без яких неможливо обійтися на наступних етапах розвитку і освіти. Для її вирішення необхідно підібрати ключик до кожної дитини, знайти найбільш підходящі для нього способи подачі нової інформації і навчання. Це можуть бути пояснення вихователя, практичні завдання або рольові ігри, головне, щоб в процесі навчання дитина мала можливість проявляти самостійну активність, а не тільки слідувала вказівкам вихователя. Застосування різних методів виховання в дитячому садку дозволяє досягти бажаного результату і врахувати індивідуальні особливості дітей в групі.Одна з серйозних проблем дошкільної освіти – це спадкоємність між дитячим садом і початковою школою. Традиційно дитячі сади орієнтовані головним чином на загальний розвиток дитини, в той час як початкова школа часто пред’являє досить високі вимоги до якості дошкільної освіти, чекаючи від першокласників володіння навичками усного рахунку, читання і навіть письма. Крім того, вважається, що школярі більш дисципліновані і посидющі, ніж дошкільнята. Щоб прищепити дітям необхідні якості, в останні роки виховання дітей в дитячому садку часто включає в себе і спеціальні заняття з підготовки до школи. Побудовані за схемою шкільного уроку, вони психологічно готують дітей до нового етапу навчання. Такі заняття можуть включати в себе навчання азам арифметики, письма та читання. За бажанням батьків і, як правило, за окрему плату керівництво саду може запропонувати заняття іноземною мовою і роботу з навчальними комп’ютерними програмами.

В нашому дитячому міні-садку “Малята-соколята” є всі необхідні умови для повноцінного виховання Ваших малюків!

6 комментариев к записи “Виховання дітей у дитячому садку та його роль у гармонійному розвитку дитини”

 • Ксенія:

  Садочок дуже подобається моїй дитині, все облаштовано як вдома. Вихователі дуже уважні та толерантні. Підготовка до школи на високому рівні. Дякуємо вихователям та викладачам за тепло та усмішки, які даруєте нашим діткам!

 • Татьяна:

  Дочурка с огромным удовольствием (совсем без слез) ходит в этот сад с первого дня его открытия. Пока нам все нравится, особенно то, что детей немного и обстановка какая то “ну совсем домашняя”. Спасибо Татьяне Ивановне за любовь к нашим деткам!

 • Лера:

  Садик” Малята-соколята “нам очень нравится, пошли в год и шесть и сразу на полный день! До этого ходили три недели в другой по два-три часа и никак ребенок не мог адаптироваться. Воспитатели – профессионалы своего дела,они с первого дня окружили вниманием и заботой моего ребенка и нашли подход,за что им огромное Спасибо!Ходим с удовольствием. За четыре месяца многому научился,стал более самостоятельным,результат на лицо)

 • Наталія:

  Наша маленька Софійка ходила в садочок майже 6 місяців (з 3 років). І ходила з великим бажанням і задоволенням, з першого дня! Дуже вдячна вихователям за те, що за короткий час перебороли в дитині небажання їсти “дорослу” їжу! І все це з любов’ю і увагою до дитини. Кожного дня діти займалися цікавими заняттями, деколи спільно, деколи окремо (залежно від віку). Віддаючи дитину в садочок, я не переживала за те, чи буде дитина одягнута на прогулянку по погоді, чи буде доглянута належним чином, бо як показувала практика, за це можна було бути спокійною. Ще раз дуже вдячні Вам, шановні вихователі, за час, який наша дитина провела у вашому садочку!

Оставить комментарий

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031